Train Timing For All The Stations

Stations Timing
Dadar 3:28 pm
Bandra 3:35 pm
Andheri 3:44 pm
Borivali 3:59 pm
Dahisar 4:03 pm
Mira Road 4:08 pm
Bhayandar 4:13 pm
Naigaon 4:19 pm
Vasai Road 4:24 pm
Nalla Sopara 4:29 pm
Virar 4:35 pm
« Back