Mumbai Local Train Information for train 3020

Train Timing For All The Stations

Stations Timing
Andheri 10:04 am
Borivali 10:18 am
Dahisar 10:21 am
Mira Road 10:26 am
Bhayandar 10:31 am
Naigaon 10:37 am
Vasai Road 10:42 am
Nalla Sopara 10:47 am
Virar 10:54 am
« Back