Train Timing For All The Stations

Stations Timing
Andheri 4:28 am
Jogeshwari 4:31 am
Goregaon 4:36 am
Malad 4:40 am
Borivali 4:49 am
Kandivali 4:43 am
Dahisar 4:53 am
Mira Road 4:58 am
Bhayandar 5:03 am
Naigaon 5:09 am
Vasai Road 5:14 am
Nalla Sopara 5:19 am
Virar 5:26 am
« Back