Andheri to Panvel Local Train Timetable

  Slow Slow Slow Slow Slow Slow Slow Slow Slow
Andheri 07:42 08:40 09:33 12:25 18:16 18:37 19:09 20:19 21:11
Vileparle 07:46 08:44 09:37 12:29 18:20 18:41 19:13 20:23 21:15
Santacruz 07:49 08:47 09:40 12:32 18:23 18:44 19:16 20:26 21:18
Khar Road 07:52 08:51 09:43 12:35 18:26 18:47 19:19 20:29 21:21
Bandra 07:56 08:57 09:47 12:39 18:31 18:51 19:24 20:35 21:26
Mahim 07:59 09:01 09:50 12:42 18:34 18:54 19:27 20:38 21:29
Kings Circle 08:02 09:04 09:53 12:45 18:37 18:57 19:30 20:41 21:32
Vadala Road 08:06 09:09 09:58 12:50 18:42 19:05 19:38 20:47 21:38
GTB Nagar 08:14 09:21 10:08 12:58 18:51 19:18 19:48 20:58 21:50
Chunabhatti 08:17 09:24 10:11 13:01 18:54 19:21 19:51 21:01 21:53
Kurla 08:20 09:27 10:14 13:04 18:57 19:24 19:54 21:04 21:56
Tilak Nagar 08:23 09:30 10:17 13:07 19:00 19:27 19:57 21:07 21:59
Chembur 08:25 09:32 10:19 13:09 19:02 19:29 19:59 21:09 22:01
Govandi 08:28 09:35 10:22 13:12 19:05 19:32 20:02 21:12 22:04
Mankhurd 08:31 09:38 10:25 13:15 19:08 19:35 20:05 21:15 22:07
Vashi 08:39 09:46 10:33 13:23 19:16 19:43 20:14 21:23 22:15
Sanpada 08:41 09:48 10:35 13:25 19:18 19:45 20:16 21:25 22:17
Juinagar 08:44 09:51 10:38 13:28 19:21 19:48 20:19 21:28 22:20
Nerui 08:48 09:55 10:42 13:32 19:25 19:53 20:23 21:32 22:24
Seawood Darave 08:51 09:58 10:45 13:35 19:28 19:56 20:27 21:35 22:27
Belapur CBD 08:55 10:01 10:49 13:38 19:33 20:00 20:30 21:38 22:30
Kharghar 08:58 10:06 10:53 13:42 19:37 20:04 20:34 21:42 22:34
Mansarovar 09:01 10:08 10:56 13:45 19:40 20:07 20:37 21:45 22:37
Khandeshwar 09:04 10:11 10:59 13:48 19:43 20:10 20:40 21:48 22:40
Panvel 09:09 10:18 11:04 13:53 19:48 20:15 20:45 21:53 22:45
« Back